81-534-15-65

O przychodni

budynek-s

 

 

Przychodnia Specjalistyczna „Bio- Medical” powstała jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej już w 2002 r. Mieści się w budynku przy ul. Weteranów 11 w Lublinie.

Na przestrzeni 14 lat wiele zmieniło się w naszej Przychodni. Staramy się rozpoznawać potrzeby Pacjentów, wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Systematycznie wdrażamy innowacyjne projekty oraz zakupujemy sprzęt medyczny najnowszej generacji w celu poniesienia jakości świadczonych usług.

W skład Przychodni wchodzi obecnie siedem poradni finansowanych ze środków publicznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Są to poradnie: alergologiczna, dermatologiczna, endokrynologiczna, ginekologiczno – położnicza, laryngologiczna, neurologiczna i pulmonologiczna.
Poza kontraktem działa również poradnia okulistyczna, onkologiczna i dietetyczna. Do poradni refundowanych także mogą państwo zapisać się prywatnie, jeśli zachodzi taka potrzeba. Gabinet diagnostyczno – zabiegowy wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji: aparat USG, fiberoskop, laryngoskop, videootoskop, aparat do kriochirurgii. Przychodnia zatrudnia wybitnych lekarzy- specjalistów w swoich dziedzinach oraz pielęgniarki i położne systematycznie podnoszące swoje kwalifikacje.
 
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej realizuje bezpłatne świadczenia
zdrowotne na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczenia z zakresu
POZ: lekarze medycyny rodzinnej, pediatrzy, pielęgniarki i położne. W ramach działalności w
przychodni wykonuje się badania laboratoryjne, szczepienia oraz programy profilaktyczne.

 


 

This will close in 0 seconds